Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Merdiven Korkuluk merdivenler için,emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır.Alüminyum Merdiven Korkuluk isteğe bağlı olarak,tek,iki,üç,dört ve beş emniyet şeritli veya camlı bir şekilde montajlama yapılabilir.Alüminyum Merdiven Korkuluk yine isteğe bağlı olarak özel tasarlandırabilir.

Çok katlı bina, villa, ofis, iç merkezi, otel gibi şıklığın ön planda tutulduğu daha pek çok katlı yapılarda, hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif bir görünüm sergilemek için yapılan merdiven korkulukları; paslanmaz merdiven korkulukları, cam merdiven korkulukları ve ahşap merdiven korkulukları olarak imal edilmektedir.

Paslanmaz metaller ile buluşturulan bu malzemeler, harmanlayarak yapılan bu uygulamalar, tam anlamı ile yapılarda birer görsel şölene dönüşmektedir. Hayal gücünüze sınır koymayan, projelendirdiğiniz her türlü merdiven korkuluğunu imal etme becerisine sahip olan NAMAC, dekoratif ve şık mekanların kapılarını açma şansı sunmaktadır. Merdiven korkuluğu modelleri konusunda müşterilerine hiçbir sıkıntı yaşatmayan, ucuz merdiven korkuluğu yapma konusunda iddialı olan şirketimiz, paslanmaz merdiven korkuluğu firmaları içerisinde kendisini kanıtlamış ve yerini sağlamlaştırmış bir yapıya sahiptir. Yeniliklerin öncüsü olan, her geçen gün alanında çığırlar açan NAMAC, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile her geçen gün daha da büyümekte, müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir.